You are currently in the order edit mode.

Toogdeur Privacy hardhout | geen doorkijk | verzinkt frame

Levertijd is afhankelijk van gekozen opties

  • Of afhalen bij één van onze locaties |
Vanaf: 389,15
p/meter
Belangrijkste kenmerken en details
  • Geen doorkijk
  • Hardhout
  • Verzinkt frame | RVS slot mogelijk
  • Afmeting: 180 cm hoog | 13 breedtes
Meer productinformatie

Tuinpoort hardhout toog Privacy

Wil jein alle rust kunnen genieten van je tuin? Combineer dan je schutting met deze zichtdichte hardhouten schuttingdeur met toog! Een stijlvolle deur die bovendien erg stevig is door het verzinkte ijzeren deurframe. Deze toogdeur heeft een plankafstand van ca. 1,0 cm, wat de poort zichtdicht maakt. Hierdoor past de tuindeur goed bij tuinscherm Laren en Blaricum.

Ook is het mogelijk om deze toogdeuren te monteren als dubbele hardhouten tuinpoort. Ideaal om een brede doorgang mogelijk te maken voor bijvoorbeeld je auto of caravan. Wil je graag een dubbele tuinpoort met deze hardhouten toogdeuren? Stuur dan een e-mail naar info@vandentop.nl met daarin de gewenste afmetingen van de deuren en of een ingebouwd slot gewenst is. Je ontvangt dan zo snel mogelijk een offerte.

Afmetingen & uitvoering

De toogdeuren zijn verkrijgbaar in 13 verschillende breedtes en is standaard 180 cm hoog. Daarnaast kan ervoor gekozen worden de deur te voorzien van ingebouwd RVS cilinderslot. Toogdeuren met of zonder cilinderslot zijn altijd links- of rechtsdraaiend. De afbeeldingen hierboven laten zien wat het verschil is.

Tuindeuren met ijzeren frame

Hout is een natuurproduct en ‘werkt’, zie ook de producteigenschappen. Tuindeuren mét ijzeren frame ‘werken’ aanzienlijk minder dan deuren zonder ijzeren frame. Maar mocht deze deur toch enigszins kromtrekken en daardoor klemmen, kunnen de verstelbare hengen eenvoudig bijgesteld worden.

Plaatduimen

Er worden bij deze tuindeuren geen plaatduimen meegeleverd. Voor deuren met een breedte t/m 110 zijn 2 plaatduimen nodig en voor deuren vanaf 120 cm breed zijn er drie nodig. 

Kenmerken

Zichtdichtheid : geen doorkijk
Materiaal : vuurverzinkt ijzeren frame met hardhouten planken
Houtstructuur : gladgeschaafd met groeven
Gemiddelde levensduur : 15 tot 20 jaar
Plank breedte : ca. 14 - 14,5 cm
Plank dikte : ca. 1,5 cm

 

 

Onze tips:

  • Deze tuindeur liever door onze professionele monteurs laten plaatsen? Geen probleem! Bekijk alle informatie & vraag direct een offerte aan op onze montagepagina.
  • Hardhout vergrijst door weersinvloeden. Wil je de originele kleur behouden? Dan is ons advies deze tuindeur te behandelen met bankirai olie.
  • Wil je meer weten over de levensduur van de verschillende soorten hardhout? Lees dan ons blog over hardhout soorten.
  • Bij deuren met een breedte vanaf 130 cm raden wij aan ook een loopwiel te plaatsen. Hierdoor heeft de poort minder kans om door te hangen en is deze eenvoudiger te openen en sluiten.
  • Hout is een natuurproduct dat bepaalde eigenschappen heeft. Deze kunnen ten onrechte gezien worden als mindere kwaliteit. Daarom vinden we het belangrijk om je hier van tevoren over te informeren. In het tabblad 'producteigenschappen' vind je alle houteigenschappen van dit product. Twijfel je of heb je vragen? Neem dan contact met ons op. We helpen je graag!
Korte Specificaties
Materiaalsoort Hardhout | keruing
Handige links
Productinformatie
Wordt geleverd met

De Privacy tuindeuren zonder slot worden geleverd inclusief:

  • Verstelbare duimhengen

De Privacy tuindeuren met slot worden geleverd inclusief:

  • Verstelbare duimhengen
  • Deurbeslag: luxe handgreep, RVS rozetten, RVS cilinderslot en een profielcilinder met drie sleutels

Om de tuindeur af te kunnen hangen is het volgende nodig: 

  • 2 plaatduimen voor deuren van 80 t/m 110 cm breed; 
  • 3 plaatduimen voor deuren van 120 t/m 200 cm breed; 
  • Wordt de tuindeur aan betonpalen bevestigd? Gebruik dan onze kozijnset om de deur te monteren. Wordt de tuindeur aan houten palen bevesitgd? Dan is alleen een stootlat nodig. Zie de gerelateerde producten hieronder. 

Veelgestelde vragen

Ons advies is om te kiezen voor hardhouten palen of betonnen palen. Vooral een tuindeur met stalen frame is vrij zwaar en heeft dus een stevige constructie nodig om aan te hangen. Wij raden u aan om bovenop de palen een balk te bevestigen, zodat de staande palen extra ondersteund worden. Kiest u voor betonpalen dan kan dit ook, maar moet er eerst regelwerk op de palen bevestigd worden.
Voor het monteren van de tuindeur moet er bij enkele deuren 1 centimeter tussenruimte aangehouden worden. Dit is nodig, zodat de deur voldoende ruimte heeft om open en dicht te kunnen.
Wilt u graag een Solide tuindeur, maar dan in een andere hoogte of breedtemaat? Dat is mogelijk! Neem in dat geval even contact met ons op.