You are currently in the order edit mode.

Douglas vlonderplank | blank | 19,5 cm

Dit product is PEFC-gecertificeerd voor duurzame herkomst

300 cm
Of afhalen bij één van onze locaties
Stuksprijs 19,95
€ 6,65 p/m
400 cm
Of afhalen bij één van onze locaties
Stuksprijs 26,40
€ 6,60 p/m
500 cm
Of afhalen bij één van onze locaties
Stuksprijs 32,90
€ 6,58 p/m
Totaal
Belangrijkste kenmerken en details
  • Breedte: ca. 19,5 cm
  • Blank douglashout
  • Afwerking: ruw | glad
Meer productinformatie

Douglas vlonder geschaafd

Met deze gladgeschaafde douglas vlonderplanken leg je een prachtig strak vlonder, (dak)terras, balkon of vloer voor een overkapping of veranda! Blank douglashout staat bekend om zijn van nature roze/gele kleur en de mooie ‘vlam’ in het hout. Blank douglashout vergrijst ook prachtig, waarbij ook dan de vlam zichtbaar blijft.

Deze douglas vlonderplanken zijn onbehandeld en gaan daardoor, als ze buiten geplaatst worden, minder lang mee. Daarom raden we aan deze planken te beitsen of oliën. Ben je hier liever geen tijd aan kwijt? Deze planken zijn ook al groen en bruin geïmpregneerd beschikbaar, die juist buiten goed toegepast kunnen worden.

De blanke douglas vlonderplanken hebben een dikte van 2,8 cm en zijn ongeveer 19,5 cm breed. De ene zijde is fijnbezaagd en heeft daardoor een ruw oppervlak. De andere zijde is machinaal gladgeschaafd. Zo kun je zelf bepalen wat het beste bij jouw tuin past.

Wist je dat vlonderplanken met ribbel niet fungeren als antislip laag? Het klinkt tegenstrijdig, maar juist gladgeschaafde vlonderplanken worden minder glad, aangezien vocht en vuil niet tussen de groeven kan blijven zitten.

Kenmerken

Materiaal : blank douglashout
Afwerking : ruw | glad
Gemiddelde levensduur : 10 - 15 jaar [onder overkapping]
Plank breedte : ca. 19,5 cm
Plank dikte : ca. 2,8 cm


Onze tips:

  • Douglashout vergrijst door weersinvloeden. Wil je de originele kleur behouden? Dan is ons advies deze vlonderplanken te behandelen met Remmers HK lazuur douglas.
  • Gebruik voor het monteren van deze vlonderplanken schroeven van 5x60 mm. 
  • Dit vlonder liever door onze professionele monteurs laten plaatsen? Geen probleem! Bekijk alle informatie & vraag direct een offerte aan op onze montagepagina
  • Hout is een natuurproduct dat bepaalde eigenschappen heeft. Deze kunnen ten onrechte gezien worden als mindere kwaliteit. Daarom vinden we het belangrijk om je hier van tevoren over te informeren. In het tabblad 'producteigenschappen' vind je alle houteigenschappen van dit product. Twijfel je of heb je vragen? Neem dan contact met ons op. We helpen je graag!
Korte Specificaties
Materiaalsoort Douglas | blank
Keurmerk PEFC
Handige links
Productinformatie

Veelgestelde vragen

Ons advies is om te kiezen voor hardhouten onderliggers van 4x6 of 4,5x7 cm. Hardhout kan namelijk goed tegen vocht en dat maakt het ook een goede keuze voor de onderconstructie voor een vlonder aan het water.
Vlonderplanken moeten altijd op een onderligger bevestigd worden. Deze planken kunnen vervolgens door middel van de RVS vlonderschroeven aan houten onderliggers bevestigd worden.