Betowood betonpaal antraciet
Met deze antraciet betonpalen kan een duurzame houtbeton schutting gemaakt worden. De betonpalen hebben een kopmaat van 10x10 cm, zijn glad afgewerkt en zijn voorzien van platte kop. Op ongeveer 1/3e van de paal is een bredere sleuf gemaakt, waarin de onderplaat geschoven kan worden. Dit zorgt direct voor een stevige bevestiging.
Voor de Betowood betonpalen én onderplaten is een compleet tuinscherm van vuren & douglas rabatdelen inclusief afdeklat beschikbaar. Deze is op maat gemaakt voor het Betowood systeem, waardoor snel en eenvoudig een compleet dichte schutting gemaakt kan worden.
De gleuf van deze palen is ongeveer 2,9 cm breed en 2 cm diep. Hierdoor kan ook blank en geïmpregneerd douglas blokhut- én rhombusprofiel gemonteerd worden tussen de betonpalen. Deze moeten dan wel bijgezaagd worden.
De palen zijn beschikbaar in de volgende varianten:
- Tussenpaal – lengte: 277 cm voor tuinschermen van 180 cm hoog. Deze paal heeft een gleuf aan twee zijden tegenover elkaar, waardoor aan beide kanten een schutting gemaakt kan worden.
- Hoekpaal – lengte: 277 cm voor tuinschermen van 180 cm hoog. Deze paal heeft twee gleuven naast elkaar, waardoor het mogelijk is een hoek van 90 graden te maken.
- Eindpaal – lengte: 277 cm voor tuinschermen van 180 cm hoog. Deze paal heeft de gleuf aan één zijde en wordt daarom aan het begin of eind van de schutting geplaatst.
- T-paal – lengte: 277 cm voor tuinschermen van 180 cm hoog. Deze paal heeft een gleuf aan drie zijden naast elkaar, waardoor het mogelijk is een rechte schutting te combineren met een hoek van 90 graden.
Blokjes in de Betowood betonpalen
Belangrijk om te weten: de Betowood betonpalen hebben aan de onderkant een blokje (zie ook de foto’s hierboven). Deze kan eenvoudig zelf weggehaald worden als de maximale hoogte van het Betowood tuinscherm uitgenut moet worden. Meet vooraf dus altijd even de hoogte van het scherm en de lengte van de sleuf in de betonpalen.
Coating
Onze Betowood betonpalen in de kleur antraciet zijn voorzien van duurzame coating. Dit zorgt voor een mooie, donkere kleur die ook nog eens langer behouden blijft.
Kenmerken
| Materiaal |
: beton |
| Structuur |
: glad met platte kop |
| Kopmaat paal |
: 10x10 cm |
| Lengte paal |
: 277 cm |
| Breedte gleuf |
: 2,9 cm |
| Diepte gleuf |
: 2 cm |
Onze tips:
- Wilt u de houtbeton schutting in een hoek of tegen een muur plaatsen? Bestel dan het speciale hoek- & muurprofiel mee.
- Beton is een product dat bepaalde eigenschappen heeft. Deze kunnen ten onrechte gezien worden als mindere kwaliteit. Daarom vinden we het belangrijk om je hier van tevoren over te informeren. In het tabblad 'producteigenschappen' vind je alle eigenschappen van dit product. Twijfel je of heb je vragen? Neem dan contact met ons op. We helpen je graag!