You are currently in the order edit mode.

Douglas deur | zonder raam | verzinkt beslag

Levertijd is afhankelijk van gekozen opties

  • Of afhalen bij één van onze locaties |
Vanaf: 449,95
p/meter
Belangrijkste kenmerken en details
  • Voor tuinhuis en schuur
  • Inclusief verzinkt beslag
  • Buitenmaat HxB: 201x90 cm
Meer productinformatie

Douglas dichte deur voor schuur en tuinhuis

Wil je jouw douglas schuur of berging veilig afsluiten? Dan is deze dichte deur perfect! Er zit geen raam in waardoor niemand in de schuur kan kijken en dankzij het slot komen er geen ongewenste bezoekers binnen. De deur is gemaakt van geschaafd, blank douglas hout. Het hout is kunstmatig gedroogd en gevingerlast, wat zorgt voor een deur van premium kwaliteit! De douglas deur heeft verzinkt beslag en de hengen zijn verstelbaar. Er zit een aluminium dorpel bij van 3 mm hoog en alle gaten voor de bevestiging en het slot zijn voorgeboord wat zorgt voor eenvoudige montage. Aan de binnenkant heeft de deur een tochtrubber. 

Je kunt kiezen voor een rechtsdraaiende of linksdraaiende deur, op de afbeeldingen hierboven kun je zien wat het verschil is en welke draairichting bij jouw situatie past.

Belangrijk om te weten: het hout van deze deur is gedroogd waardoor de noesten wat open kunnen gaan staan. Voor een mooie uitstraling hebben wij de deuren daarom handmatig nabewerkt en de noesten gestopt of voorzien van houtprop. Bij een nieuwe deur kan dit wat opvallen, maar door het natuurlijke vergrijzen van het hout vormt dit uiteindelijk één geheel met de rest van de deur en indien gewenst kun je de deur ook probleemloos lakken of schilderen. Wij leveren elke deur per stuk in folie verpakt om de kwaliteit te waarborgen tot het moment van montage.

Kenmerken

Materiaal : onbehandeld douglashout
Buitenmaat HxB : 201 x 90 cm
Inbouwmaat HxB : 198,5 x 85 cm
Deurmaat HxB : 192 x 74,5 cm
Deurdikte : 4,8 cm

Bekijk hier de maattekening van de douglas deur


Onze tips:

  • Douglashout vergrijst door weersinvloeden. Wil je de originele kleur behouden? Dan is ons advies deze deur te behandelen met Remmers HK lazuur douglas.
  • Hout is een natuurproduct dat bepaalde eigenschappen heeft. Deze kunnen ten onrechte gezien worden als mindere kwaliteit. Daarom vinden we het belangrijk om je hier van tevoren over te informeren. In het tabblad 'producteigenschappen' vind je alle houteigenschappen van dit product. Twijfel je of heb je vragen? Neem dan contact met ons op. We helpen je graag!
Handige links
Productinformatie
Wordt geleverd met

Deze douglas deur wordt geleverd met: 

  • Verzinkte, verstelbare hengen; 
  • Cilinderslot;
  • Klinkset;
  • Aluminium dorpel 3 mm hoog;
  • Rubberen tochtstrips.