You are currently in the order edit mode.

Douglas paal | ruw | blank | 25x25 cm

Dit product is PEFC-gecertificeerd voor duurzame herkomst

250 cm
Of afhalen bij één van onze locaties
Stuksprijs 137,50
€ 55,00 p/m
300 cm
Of afhalen bij één van onze locaties
Stuksprijs 165,00
€ 55,00 p/m
400 cm
Of afhalen bij één van onze locaties
Stuksprijs 220,00
€ 55,00 p/m
500 cm
Of afhalen bij één van onze locaties
Stuksprijs 275,00
€ 55,00 p/m
600 cm
Of afhalen bij één van onze locaties
Stuksprijs 330,00
€ 55,00 p/m
800 cm
Of afhalen bij één van onze locaties
Stuksprijs 440,00
€ 55,00 p/m
Totaal
Belangrijkste kenmerken en details
  • Fijnbezaagd
  • Kopmaat ca. 25x25 cm
  • Verkrijgbaar in diverse lengtes
Meer productinformatie

Blanke douglas paal 25x25 cm

Deze blanke douglas palen met kopmaat 25x25 cm hebben een ruwe afwerking waardoor ze een natuurlijke en robuuste uitstraling hebben. De palen worden vooral gebruikt voor de houtconstructies van buitenverblijven als veranda’s, overkappingen of tuinhuizen.

Douglashout heeft van nature een roze/gele kleur en vergrijst mooi. Ook blijft tijdens en na het vergrijzen de mooie ‘vlam’ in het hout behouden. De palen zijn fijnbezaagd, wat betekent dat het oppervlak ruw is, dit past perfect bij het robuuste karakter van deze houtsoort.

Onze ruwe douglas palen zijn vers gezaagd, waardoor er in de eerste maanden kans is op vocht- en harsuittreding en werking van het hout.

Kenmerken

Materiaal : blank douglashout
Houtstructuur : fijnbezaagd, ruw
Gemiddelde levensduur : 10 – 15 jaar
Kopmaat : ca. 25x25 cm


Onze tips:

  • Douglashout vergrijst door weersinvloeden. Wilt u de originele kleur behouden? Behandel de palen dan met Remmers HK lazuur douglas.
  • Alle houtsoorten hebben bepaalde natuurlijke eigenschappen en we vinden het belangrijk om je hier van tevoren over te informeren. Bekijk het tabblad ‘producteigenschappen’ voor de productkaart met overzicht van alle eigenschappen van dit product. Twijfel je over je keuze? Neem dan gerust contact met ons op!
Korte Specificaties
Materiaalsoort Douglas | blank
Keurmerk PEFC
Handige links
Productinformatie

Veelgestelde vragen

Wij adviseren om palen voor schuttingen, tuinhekken of tuindeuren altijd minimaal voor 1/3e  in de grond te plaatsen. Een handig rekenvoorbeeld voor een schutting 180 cm hoog: 180 : 2 = 90 x 3 = 270 cm. Dit is de minimale hoogte van de paal die nodig is.
Douglas is een zachte houtsoort, waardoor ze minder geschikt zijn om in de grond te plaatsen. Als je een postsaver om de paal plaatst, zijn ze wel geschikt voor bevestiging in de grond.